ГЕРБ с жест към жени-медици от Пловдив

В навечерието на Международния ден на жената членове от структурата на ГЕРБ в пловдивския район „Западен“ посетиха днес акушеро-гинекологичното отделение на ул. „Весела“ към МБАЛ „Свети Мина“, за да поднесат на дамите, работещи в него, сърдечни пожелания и цвете за празника. Те изразиха и признателност към труда и всеотдайността на медицинските специалисти.
„Международният празник е повод да засвидетелстваме уважение към жените, които със своята отдаденост, професионализъм и любов помагат да се роди нов живот. Вие сте пример и вдъхновение“, заяви ръководителят на структурата на ГЕРБ в „Западен“ Ангел Славов.
Като скромен жест в знак на благодарност и уважение към труда на жените в здравеопазването, на всяка от дамите беше поднесено цвете.
Инициативата бе осъществена с подкрепата на народния представител от Пловдив и член на НИС на Жени ГЕРБ д-р Валерия Славова.
„Международният празник е повод да засвидетелстваме уважение към жените, които със своята отдаденост, професионализъм и любов помагат да се роди нов живот. Вие сте пример и вдъхновение“, заяви ръководителят на структурата на ГЕРБ в „Западен“ Ангел Славов.
Като скромен жест в знак на благодарност и уважение към труда на жените в здравеопазването, на всяка от дамите беше поднесено цвете.
Инициативата бе осъществена с подкрепата на народния представител от Пловдив и член на НИС на Жени ГЕРБ д-р Валерия Славова.


Свързани Новини

schedule 2026-06-20
Бойко Борисов: Изваждането на България от „сивия списък“ е успех на ГЕРБ
„Изваждането на България от „сивия списък“ за пране на пари е изключителен успех на правителството „Желязков“, сформирано с ...
Прочети
schedule 2026-06-14
Бойко Борисов: Каквото е построила ГЕРБ – това е. Сега чакаме да видим резултатите на останалите
ГЕРБ е системна партия и счита, че практиката за 100 дни толеранс към всяко ново управление трябва да бъде възстановена. Това заяви лидерът ...
Прочети
schedule 2026-06-12
Обща визия за туризма: Комисията по туризъм и Националният борд по туризъм очертаха приоритетите за съвместна работа
По инициатива на председателя на Комисията по туризъм към Народното събрание Росица Кирова се проведе първа работна среща с представители на Националния б ...
Прочети