Новини
Старейшините на ГЕРБ Търговище - на гости при пенсионерите30-12-2009
В навечерието на Нова година Старейшините начело с председателя на организацията д-р Никола Найденов и Велко Велев –член на областното ръководство на СГЕРБ посетиха клуб “Стефан Караджа”. Той се посещава от близо 70 възрастни хора от града, които с нетърпение очакваха своите гости.
“ В навечерието на новогодишните празници, няма да говорим за проблеми, но който иска може да заповяда всеки четвъртък вечер в нашия офис да поговорим за това, което го вълнува”- каза Никола Найденов. Членовете на клуба доказаха, че максимата “Който добре работи, умее и добре да се весели”, напълно важи за тях. Те поздравиха Старейшините с букет от стари градски песни и танци.
Настоящата среща бе от поредицата предпразнични инициативи на представителите на ПП ГЕРБ - Търговище, които през миналата седмица гостуваха и на пенсионерите от клубовете “Пайсии” и “Георги Раковски”. По време на посещенията възрастните хора бяха зарадвани с плодове и подаръци.




фото-Галерия